niedziela, 10 lipca 2011

Polki zajęły czwartą Lokatę

Młody skład biało-czerwonych uległ mistrzyniom Świata w meczu o 3. miejsce, do rozstrzygnięcia tego meczu, potrzebny był tie-break.

Na samym początku Polki szybko uzyskały przewagę 4:0, jednak Rosjanki szybko doprowadziły do stanu 4:3. Dalej to jednak Polki miały przewagę, Rosjanki niweczyły ją do co najwyżej 3-3 punktów. Ostatnie słowo w tym secie należało do Polek, i to biało-czerwone rozstrzygnęły tego seta, na swoją korzyść.
Dwa kolejne sety należały do Rosjanek. Jednak Złotka nie oddały tak łatwo skóry i pokazały umiejętności w 4 secie. W Tie-breaku gra była wyrównana. O zwycięstwie Rosjanek zadecydowały błędy własne w zagrywce i ataku.

Zdecydowaną gwiazdą Polskiego zespołu była dziś Zuzanna Efimienko, która w całym spotkaniu zdobyła aż 23 oczka